web-designKayseri Web Design – Domain & Hosting Hizmetleri olarak internet sektörünün sürekli gelişen yapısı içinde, en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sağlayabilmek amacıyla altyapı çalışmalarına büyük önem göstermektedir. Grafik ve web tasarımı konusunda öncü olmayı ilke edinen bir Bilişim, Tasarım geliştiricisidir.

 

Bugün bulunduğu konum itibariyle Kayseri Design sorumluluk ve müşterilerine en iyi hizmeti verme bilincindedir.

 

Kayseri Design‘ın amacı bireysel ve kurumsal müşterilerinin yaşamını kolaylaştırmak, tanıtımlarını en uygun ve etkili şekilde yapmak, yeni müşterilere açılmalarını sağlamak, bilgiye ulaşmada önlerine çıkabilecek engelleri ortadan kaldırmak, çağdaş dünyanın en önemli iletişim aracı haline gelen internet’te yapılabilecekler konusunda onlara yol göstermek ve yanlarında olmaktır.

 

Kayseri Web Design – Domain & Hosting Hizmetleri olarak verdiğimiz hizmetler;

Alan-Adı işlemleri, Hosting işlemleri, web tasarımı, kartvizit, broşür, logo tasarımı vb. görsel çalışmalardır.

 

Her zaman dünyadaki değişimi takip eder, en yeni ve en güvenilir teknolojiyi kullanırız. Öncelikli amacımız %100 müşteri memnuniyetidir.

Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

 

Bahadır Çökelik – 24.05.1987

%100 Kayseri doğumlu, bilgisayar & teknoloji meraklısı, müzisyen, bas gitarist.

Erciyes Üniversitesi İnşaat bölümü mezunu. Şu anda Gazi Üniversitesi – İnşaat Mühendisliği & Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü öğrencisi.

Kayseri Web Design – Domain & Hosting Hizmetleri kurucularındandır. 2003 yılından bu yana çok sayıda web tasarımı tecrübesi bulunmaktadır. 2006 yılından bu yana da Kayseri Web Design – Domain & Hosting Hizmetleri adı altında siz müşterilerimize hizmet vermektedir.